Violetta - piosenki

piątek, 5 lipca 2013

Piosenki z Violetty

Hejka :) dawno nie pisałam na blogu, ale wybaczcie, jestem nad morzem i dość kiepsko z internetem. Dodam jeszcze do tego brak czasu ;)
Dokładnie dzisiaj jedna z Obserwatorek bloga dodała komentarz, który dotyczył pobierania piosenek z naszego ulubionego serialu. Otóż utwory są dostępne w internecie. Wystarczy wpisać w Google tytuł np. "Te creo" i stronę, z której chcemy pobrać plik. Ja osobiście polecam ulub.pl, bo łatwo i bez problemu ściąga się wszystko :). Oto, jak może wyglądać hasło, które wpiszecie w wyszukiwarkę: "te creo ulub". To nie jest trudne, wystarczy tylko zapamiętać, co należy zrobić:
1. Wchodzimy na Google.pl
2. Wpisujemy tytuł piosenki + stronę (najlepiej ulub). Możecie jeszcze dopisać "Violetta", gdyż niektóre tytuły piosenek nie występują wyłącznie w serialu.
3. Klikamy "wyszukaj" i wybieramy pierwszy lub drugi wynik wyszukiwania.
4. Po załadowaniu strony klikamy "pobierz na komputer".
5. Plik zostanie pobrany na komputer, a wtedy możecie go przerzucić na telefon. Jeżeli macie smartfony, możecie przez nie tak samo pobrać utwory.

Oczywiście możecie kupić też płytę, która być może jest już dostępna w sklepach.

Do "kiedyśtam" :D i oczywiście WSPANIAŁYCH WAKACJI! :)

2 komentarze:

  1. Hejka :) Pamiętasz mnie i mojego bloga z opowiadaniem?Otóż napisałaś,że jeśli nie mam nic przeciwko,to polecisz bloga w notce na swoim,i nie mam nic przeciwko :) A jeśli ty nie masz nic przeciwko,mogę polecić twojego na moim < 3 / http://violetta-love-opowiadanie.blogspot.com - i jakby co,wchodź często na bloga plis i komentuj i czytaj każdy rozdział,bo czytelnik,który doda jeden komentarz: Fajnie , to sie dla mnie nie liczy. Ja się postaram ci odwdzieczyć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. uwielbiam cię oglądać w telewizji

    OdpowiedzUsuń